Grup Hepsi Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fun Club

Sitemize hoş geldiniz fun clubımızda eğlenmenizi dileriz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cemre nin bilinmeyenleri

+4
Yoshyim
PıNaR_CeMrE
burcu_hepsim
yoshyci
8 posters
YazarMesaj
yoshyci
Moderatör
Moderatör
yoshyci

Kalp Puanı :
cemre nin bilinmeyenleri Left_bar_bleue10 / 10010 / 100cemre nin bilinmeyenleri Right_bar_bleue

cemre nin bilinmeyenleri Empty
MesajKonu: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 10:29 am

1-)Cemre "acayip" lafını çok kullanıyomuş
2-)lisedeyken 5 kes disipline Gitmişş
3-)kullandığı tuhaf kelimelerden Biri "çıldır çıldır"mış
4-)Cemrenin gıcık Olduğu reklamlar çıkınca cemre delirirmiş
5-)Küçükken kardeşiyle zeytin yağını yerlere dökmüşler ve ovalamışlar yerlerde yerden ısıtma olduğu için hep zeytinyağı kokuyormuş anneside 3 gün boyunca yerleri silmek zorunda kalmış annesi siliyomuş yerler yine zeytinyağı kokuyormuş
6-)Cemrenin 2 kardeşi varmış birisinin adı dilan diğerinin ise sehle'miş.
7-)araba plakası BCK'mış anlamı Batur-Cemre Kemer!Batur çok sevdiği kuzeniymiş
8-)Cemre otururken birisi ayağa kalkınca cemrede kalkarmış
9-)Cemrenin burnu estetikmiş
10-)ismail-yk'nın klibinde oyunculuk yapmış
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :
cemre nin bilinmeyenleri Left_bar_bleue10 / 10010 / 100cemre nin bilinmeyenleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 11:59 am

teşekkürler şekercim...
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 12:01 pm

((cemre))

çok inatçıymış, küçükken ameliyat olmuş bir sene bale yapamamış, küçükken saçına sakız yapışmış o yüzden çok sevdiği saçını kestirmek zounda kalmış...

cemrenin küçük kardeşi kendini eren sanıomuş onun gibi giyinip foto çekilcei zaman eren gibi poz veriomuş

Çocukluğunuzda böyle bir yere geleceğinizi hiç düşünür müydünüz? Yada çocukluğunuzdaki hayalleriniz nelerdir?

Cemre: Zaten başından beri bunu istiyordum. Tabi klasik bale okuduğum için yani onda da sahne almak iyi ama, başından beri bunu istiyordum. buraya geleceği izi tahmin ediyor
muyduk dersiniz biraz ukalalık olacak ama, ben ediyordum yani...

En son gittiğiniz film?
Cemre: Angelina Jolie ve Brad Pitt. Ms&Mr Simith.

Hayatınızın filmi?

Cemre: Ya ben, şimdi pek film aklıma gelmedi düşün düşün… Genel olarak Angelina Jolie izlerim; çoğu filmini seviyorum ben. Hayatımın filmi... ımm... (gülüşmeler) Pek bir şey aklıma gelmiyor şu anda.

Sizi tanımakla başlayalım...

Cemre: Ben de 20 yaşındayım. Ortaokuldan beri Mimar Sinan Üniversitesi'nde klasik bale

eğitimi alıyorum. Şimdi de ikinci sınıftayım.

Böyle bir vokal grubu kurma fikri nasıl ortaya çıktı?

Cemre: Annem belki bizim farkımıza varır diye bekleyip durduk. O da sürekli "Daha çok

küçüksünüz. Sabredin" diyordu. Bekledik, oldu. Şimdi menajerliğimizi o yapıyor zaten.

Grubun adı neden Hepsi?

Cemre: Çünkü biz bütünüz.

Çıkış parçanız "Olmaz Oğlan"ın nakaratı "Hiç bana bakma olmaz oğlan / Sen kendine

ısmarlan / Hiç bana bakma olmaz oğlan / Başkasına yuvarlan". Siz de böyle sözler

kullanıyor musunuz muhabbetlerinizde?

Cemre: Aynısı olmasa da bunlara benzer laflar kullanıyoruz. Bu albümde bizim

yaşlarımızdaki genç kızların günlük hayatta kullandığı laflar var. Albümdeki sözlerden pek çoğu dinledikçe gençlerin ağzına takılabilecek cinsten.

Şu sıralar hangi sanatçıları takip ediyorsunuz?

Cemre: Blue, Jennifer Lopez ve Usher. Onların sadece albümlerini değil kliplerini ve
sahne şovlarını da takip ediyoruz. Bir araya gelip saatlerce konser kaseti izliyoruz. Dans çalışıyoruz. Albüm için hem şan hem de dans dersi aldık. Okuldan çıkar çıkmaz yine prova yapıyoruz.
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 12:02 pm

bunlarda benden .....
PıNaR_CeMrE
Hepsi Hayranı
Hepsi Hayranı
PıNaR_CeMrE

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 1:11 pm

tşk
Yoshyim
Co-Admin
Co-Admin
Yoshyim

Kadın
Ruh Halim : cemre nin bilinmeyenleri Melekgibitj6
Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 3:50 pm

tşkler ikinizede
hepsici
Hepsi Sever
Hepsi Sever
hepsici

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 4:53 pm

TŞK
Oğuzhan-Yıldız
Hepsi Sever
Hepsi Sever
Oğuzhan-Yıldız

Erkek
Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 7:19 pm

çok teşekkürlerr
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 5:28 pm

rica ederim
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 5:28 pm

önemsiz
hepsici
Hepsi Sever
Hepsi Sever
hepsici

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 6:14 pm

çok saol
elifffff
Hepsi Hayranı
Hepsi Hayranı

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 4:30 pm

sa olun ikinizdee
gamzece
Yeni Üye
Yeni Üye

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: cemre nin bilinmeyenleri   cemre nin bilinmeyenleri Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 2:17 pm

saolun arkadaşlar

cemre nin bilinmeyenleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemre'ye lakap
» CEMRE AVATARLARI
» cemre kemer
» cemre resimleri