Grup Hepsi Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fun Club

Sitemize hoş geldiniz fun clubımızda eğlenmenizi dileriz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hepsi ayrılıyor mu??

+5
NaJJhLı <3*
gülçin_meleğim
hepsici
Oğuzhan-Yıldız
burcu_hepsim
9 posters
YazarMesaj
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :
hepsi ayrılıyor mu?? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100hepsi ayrılıyor mu?? Right_bar_bleue

hepsi ayrılıyor mu?? Empty
MesajKonu: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 2:27 pm

Selam Arkadaşlar,aldığım duyumlara göre GRUP HEPSİ ayrılıyormuş. Sad Dört güzel,tatlı ve genç kızların kurduğu ve türkiyenin ilk R&B grubu olan hepsi kendi aralarında anlaşmazlık çıkıyor bahanesiyle ayrılacakları söyleniyor.Kızlar arasında gruplaşma olduğu ve şarkılarda en çok gülçinin sesi ön planda olması kızları rahatsız ediyormuş.Ama bence hiç ayrılmasınlar.Biz onları bir arada görmekten çok mutluyuz.İnşallah yakında aralarındaki sorunu çözerler ben yinede sizi bu durumdan haberdar edicem.Sizce 'HEPSİ' Ayrılsın mı???Yorumlarınızı okurlarsa ne kadar sevdiğinizi düşünürler öyle bir niyetleri varsa bile belki ayrılmazlar.Yorumlarınızı Bekliyorum...
Oğuzhan-Yıldız
Hepsi Sever
Hepsi Sever
Oğuzhan-Yıldız

Erkek
Kalp Puanı :
hepsi ayrılıyor mu?? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100hepsi ayrılıyor mu?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 11:43 am

bence ayrılmasınlar ama evet gülçin in sesi çok ön planda.
hepsici
Hepsi Sever
Hepsi Sever
hepsici

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 12:18 pm

Oğuzhan-Yıldız demiş ki:
bence ayrılmasınlar ama evet gülçin in sesi çok ön planda.
katılıyorum
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 1:41 pm

ARKADAŞLAR BU HABER DOĞRUYMUŞŞŞ VE MAHANESİNİN BİR NEDENİDE

GRUPLAŞMAYMIŞŞ.....SİZCE GRUPLAŞMA VAR MII???
gülçin_meleğim
Yeni Üye
Yeni Üye
gülçin_meleğim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 7:21 pm

ayrılmazlar asla saçma saçma konular açmayın
NaJJhLı <3*
Co-Admin
Co-Admin
NaJJhLı <3*

Kadın
Ruh Halim : hepsi ayrılıyor mu?? 13sinirlizi4
Kalp Puanı :
hepsi ayrılıyor mu?? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100hepsi ayrılıyor mu?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 7:38 pm

ofhh yha bnce bu hbrlrn aslı on plana ckmak...maqazncılern ısı qcu bttı...yalan hbr uyduruolr...
http://www.hepsifanclub.forummotions.com
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 5:32 pm

gülçin_meleğim demiş ki:
ayrılmazlar asla saçma saçma konular açmayın

şekerim bu konu saçma değil hemde uydurma benim arkim istanbulda bi konserlerine gittimiş ve grup hepsi kendişi ayızlarıyla grup dağılıyor demişler ve bi röpörtajda da bunu dile getirmişlerr....
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 5:33 pm

CeMrE_nAzLı demiş ki:
ofhh yha bnce bu hbrlrn aslı on plana ckmak...maqazncılern ısı qcu bttı...yalan hbr uyduruolr...

ozman hepsi grubumu ön pilana çıkmak istiyor kendileri sölemiş biz artık dağılıyoruz diye yha
hepsici
Hepsi Sever
Hepsi Sever
hepsici

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 5:41 pm

burcu_hepsi ye kesinlikle katılıyorum
NaJJhLı <3*
Co-Admin
Co-Admin
NaJJhLı <3*

Kadın
Ruh Halim : hepsi ayrılıyor mu?? 13sinirlizi4
Kalp Puanı :
hepsi ayrılıyor mu?? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100hepsi ayrılıyor mu?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 2:04 am

burcu_hepsim demiş ki:
CeMrE_nAzLı demiş ki:

ozman hepsi grubumu ön pilana çıkmak istiyor kendileri sölemiş biz artık dağılıyoruz diye yha

hyr bunu yayınlayan sıte o plana cıkmak ıstıooo...bılıosnz smdı bır suru maqazın sıtesı wr...ucan kus,babakus fln dıe...hem hepsi nıe on plana cıkmak ıstesınkı....stn herkes onları cok sefıoo...ama kndı aqızlarıyla soyledılrse bu duruma cok usulurum Sad
http://www.hepsifanclub.forummotions.com
hepsici
Hepsi Sever
Hepsi Sever
hepsici

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 7:20 am

CeMrE_nAzLı sana kesinlikle katılıyorum
elifffff
Hepsi Hayranı
Hepsi Hayranı

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 2:46 pm

bncede ama gülçinin sesi fazla ön planda ama bence ayrılmasınlar
cemre_gülce
Yeni Üye
Yeni Üye
cemre_gülce

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimeC.tesi Ocak 26, 2008 9:41 am

asla ayrılmamalılar. onlar en iyi r&b grubu. hem bence yalan haber bunlar. ayrılmazlar
Edoşum
Co-Admin
Co-Admin
Edoşum

Kadın
Ruh Halim : hepsi ayrılıyor mu?? 8keyifliqs7
Takımım : hepsi ayrılıyor mu?? 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Kalp Puanı :
hepsi ayrılıyor mu?? Left_bar_bleue70 / 10070 / 100hepsi ayrılıyor mu?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 8:53 pm

BENCEDE AYRILAMAZLAR ASLINDA GÜLÇİNİN SESİNİNİ ÖN PLANDA ÇIKMASI ŞARKIYA RENK KATIYO BENCE
Edoşum
Co-Admin
Co-Admin
Edoşum

Kadın
Ruh Halim : hepsi ayrılıyor mu?? 8keyifliqs7
Takımım : hepsi ayrılıyor mu?? 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Kalp Puanı :
hepsi ayrılıyor mu?? Left_bar_bleue70 / 10070 / 100hepsi ayrılıyor mu?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 8:54 pm

BEN AYRILMAYACAKLARINDAN ADIM GİBİ EMİNİM
SİMAY
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Ruh Halim : hepsi ayrılıyor mu?? 2asiknj2
Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi ayrılıyor mu??   hepsi ayrılıyor mu?? Icon_minitimePerş. Mayıs 01, 2008 9:26 pm

bende

hepsi ayrılıyor mu??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi.......................
» hepsi 1
» hepsi resimleri
» Grup Hepsi dur dur