Grup Hepsi Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fun Club

Sitemize hoş geldiniz fun clubımızda eğlenmenizi dileriz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aylara göre kişilik analizi

+3
NaJJhLı <3*
Yoshyim
burcu_hepsim
7 posters
YazarMesaj
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :
Aylara göre kişilik analizi Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Aylara göre kişilik analizi Right_bar_bleue

Aylara göre kişilik analizi Empty
MesajKonu: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 11:10 pm

OCAKHirsli ve ciddi kisilik, Ogrenmeyi ve ogretmeyi sever, Insanlarin zaaflarini ortaya cikarmayi sever, Cok elestirir, Akilli ve planli programlidir, Cok calisir ve uretkendir, Duyarli ve derin hisleri olan biridir, Insani nasil mutlu edecegini bilir
Asiri dikkatlidir, Bunyesi kuvvetlidir, Zor heyecanlanir, Romantiktir ama askini ifade etmekte zorlanir, Cocuklari sever, Evcil ve sadik bir es olur, Kolayca kiskanir, Sosyal yonden zayiftir

SUBAT
Somut seylere onem verir, Degiskendir, Sessiz utangac ve agirkanlidir, Kendine guveni pek yoktur, Durusttur, Ozgurlugune duskundur, Bazen saldirganlasir, Kesin olmayan islerden hoslanmaz, Inatcidir, Hayallerinin pesinden gider, Batil inanclara egilimlidir

MART

Cekici kisilik, Utangac ve tutucu, Esrarengiz, Comert ve sempatik, Rahatina duskun, Duyarli, Hizmet etmekten zevk alir, Kolay sinirlenmez, Guvenilir, Nezakete onem verir, Iyi bir gozlemcidir, Intikamcidir, Seyahat etmeyi sever, Dikkat cekmeyi sever, Dekorasyona meraklidir, Tempolu muzikleri sever, Cok degiskendir

NISAN
Aktif ve enerji doludur, Cabuk karar verip cabuk pisman olur, sefkatlidir, Mantigini dinler, Diplomatiktir, Insanlari teselli etmeyi sever, Dostlarinin sorunlariyla yakindan ilgilenir, Cesurdur, Maceraperesttir, Sevgisini ve ilgisini belli eder, Hafizasi gucludur, Bas ve gogus hastaliklarina egilimlidir .

MAYIS
Sert yapili, Kolay sinirlenir, Kolay ilgi ceker, Fiziksel guzellige onem verir, Motivasyona ihtiyaci yoktur, sistematik calisir, Hayal kurmayi sever, Ileri gorusludur, Kolay sakinlestirilir, Anlayislidir, Kulak ve boyun bolgesi hassastir, Edebiyat ve sanatla ilgilidir, Evde oturmayi sevmez, Cocuklari çok sever

HAZIRAN
Ayni anda birden fazla sey dusunur, Nazik ve tatli dillidir, Hassastir, Kararsizdir, Komik ve eglencelidir, Konuskandir, Kolay arkadas edinir, Kolay incinir, Gribe yatkin bunyesi vardir, Cok inatcidir

TEMMUZ

Iyi bir sirdastir, Anlasilmasi guc biridir, Asiri gururlu, Baskalarinin dusuncelerine asiri onem verir, Sokulgandir, Kin tutmaz, Sempatiktir, Yanliz olmayi sever, Kolay ogrenir, Arkadas sıkintisi cekmez, Mide sorunlari olabilir, Zor ikna olur, Agir isleri sever

AGUSTOS
sakalasmayi sever, Duyarli ve ilgilidir, Korkusuzdur, Liderlik ozellikleri vardir, Ruhbilimle ilgilenir, Kolay provoke edilir, Dikkatli ve tedbirlidir, Bagimsizligina duskundur, Yol gostermeyi sever, Romantiktir

EYLUL
Iyi bir konusmacidir, Sadik ve guvenilirdir, Detaylarla ugrasir, Sorumluluk almayi sever, Bilgi ve kulture onem verir, Insanlarin hatalarini yuzune vurmayi sever, Spor ve seyahati sever, Iliskilerinde secicidir, Hislerini kendine saklar

EKIM
Herkesle sohbet etmeyi sever, Ilgi odagi olmak ister, Yalanciligi yapmacikligi sevmez, Arkadaslarina cok onem verir, Cabuk kirilip cabuk toparlanir, Bencildir, Kendiliginden yardim teklif etmez, Baskalarinin dusuncelerine onem verir, Duygusaldir, Kendine kolay guvenmez, Etrafindan cabuk etkilenir

KASIM
Eglenceli kisilik, Insanlari kolay etkiler, Caliskan ve sorumluluk sahibi, Kontrolu ele almayi sever, Enerjik ve cevresini motive eden biridir, Iyi bir liderdir, Icten ve yardimseverdir, Adil davranir, Surprizleri sever, Hatalari affetmez, Iradesi gucludur, Derin duygularla sever, Herkesi oldugu gibi kabul eder, Sir saklamayi bilir

ARALIKsadik ve comert, Sabirsiz, Birlikte vakit gecirmesi eglenceli kisilik, Azimli, Sosyal yonu kuvvetli, Dostlarini kendinden fazla dusunur, Kizginligi uzun surmez, Sevildigini hissetmek ister, Espri anlayisi gelismistir

[b]
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :
Aylara göre kişilik analizi Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Aylara göre kişilik analizi Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 11:10 pm

ben nisanda doğdummmm
Yoshyim
Co-Admin
Co-Admin
Yoshyim

Kadın
Ruh Halim : Aylara göre kişilik analizi Melekgibitj6
Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 11:13 pm

tşkler ben ocak'ta doğdum
NaJJhLı <3*
Co-Admin
Co-Admin
NaJJhLı <3*

Kadın
Ruh Halim : Aylara göre kişilik analizi 13sinirlizi4
Kalp Puanı :
Aylara göre kişilik analizi Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Aylara göre kişilik analizi Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 11:47 am

hihi ksmda doqdm we tm bnı ynsıtıyo bu yazılanlr
http://www.hepsifanclub.forummotions.com
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 3:33 pm

evet bende farkettim yüzde yüz doğru..
Oğuzhan-Yıldız
Hepsi Sever
Hepsi Sever
Oğuzhan-Yıldız

Erkek
Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 10:15 pm

ben şubatta hemde 14 cemre min 3 gün öncessi.ben arasıra değil hep saldırganım:D
PıNaR_CeMrE
Hepsi Hayranı
Hepsi Hayranı
PıNaR_CeMrE

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 10:33 am

bende ocakta doğdum
PıNaR_CeMrE
Hepsi Hayranı
Hepsi Hayranı
PıNaR_CeMrE

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 10:34 am

beni tıpkı anlatmışlar
Erenim
Administrator
Administrator
Erenim

Kadın
Ruh Halim : Aylara göre kişilik analizi 12seytaniuq0
Takımım : Aylara göre kişilik analizi 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Kalp Puanı :
Aylara göre kişilik analizi Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Aylara göre kişilik analizi Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 12:22 pm

bn haziranda doğdum
https://gruphepsi-fun.forumdizini.com
Erenim
Administrator
Administrator
Erenim

Kadın
Ruh Halim : Aylara göre kişilik analizi 12seytaniuq0
Takımım : Aylara göre kişilik analizi 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Kalp Puanı :
Aylara göre kişilik analizi Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Aylara göre kişilik analizi Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 12:22 pm

ve burda sanki bnden bahsediyorlar
https://gruphepsi-fun.forumdizini.com
hepsici
Hepsi Sever
Hepsi Sever
hepsici

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 6:50 pm

HAZIRAN
Ayni anda birden fazla sey dusunur, Nazik ve tatli dillidir, Hassastir, Kararsizdir, Komik ve eglencelidir, Konuskandir, Kolay arkadas edinir, Kolay incinir, Gribe yatkin bunyesi vardir, Cok inatcidir
hepsici
Hepsi Sever
Hepsi Sever
hepsici

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 6:51 pm

tıkkı beni anlatmıs saolun
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 12:03 pm

rica ederimmmm
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: Aylara göre kişilik analizi   Aylara göre kişilik analizi Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 12:04 pm

NISAN
Aktif ve enerji doludur, Cabuk karar verip cabuk pisman olur, sefkatlidir, Mantigini dinler, Diplomatiktir, Insanlari teselli etmeyi sever, Dostlarinin sorunlariyla yakindan ilgilenir, Cesurdur, Maceraperesttir, Sevgisini ve ilgisini belli eder, Hafizasi gucludur, Bas ve gogus hastaliklarina egilimlidir .

AMA BEN PEK CESURLU DEĞİLİMM....

Aylara göre kişilik analizi
1 sayfadaki 1 sayfası