Grup Hepsi Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fun Club

Sitemize hoş geldiniz fun clubımızda eğlenmenizi dileriz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hepsi kızlarının şikayetleri

+2
hepsici
burcu_hepsim
6 posters
YazarMesaj
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :
hepsi kızlarının şikayetleri Left_bar_bleue10 / 10010 / 100hepsi kızlarının şikayetleri Right_bar_bleue

hepsi kızlarının şikayetleri Empty
MesajKonu: hepsi kızlarının şikayetleri   hepsi kızlarının şikayetleri Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 2:17 pm

EREN

* Çok yogun bir hayat yasiyoruz. Tek basima kalmayi cok seviyorum ve hic sikilmiyorum. Çocuklugumdan beri bu hep boyle...

* Yalnizken muzik dinlerim; cocukken de ayniydim. O donemde kasetlerim, CD'lerim yoktu. Evde babamin caz ve klasik muzik kasetlerini dinlendirdim. Anneme film kiralatip onlari izledigim de olurdu. Hic sikilmazdim, simdi de bunlari yapiyorum. Evde yalniz kaldigim zaman film izliyorum ya da tek basima sinemaya gidiyorum. Aslinda cok sessiz sakin biri degilim.

* İnsan kendini yalniz birakmaya zaman ayirmali. İnsanlar bazi zamanlarda yalniz kalabilmeli, kendini dinleyebilmeli. Çunku o zamanlarda beyin ve beden depolaniyor.

* Ailemle yasiyorum, kendi evim de var. Okulumun uzak olmasi ve cok erken saatlerde okulda olmam gerektigi icin bir arkadasimla eve ciktim. Uyumayi cok sevdigim icin arkadasimla kalmayi tercih ettim.

* Karamsar biri degilim. Aksine bana Pollyanna bile derler. "Çok iyi niyetlisin. Her seye gulme" derler... Çok disa donuk bir insanim rol yapmaktan nefret ederim. Kolumdaki dovmede 'be yourself' (kendin ol) yazili. Herkesin okuyabilecegi sekilde yazdirdim; karsimdaki konusurken bu yaziyi gorsun ve 'kendi gibi olmayi' hatirlasin diye...

Gülçin

* Aldatilmaktan tabii ki korkuyorum. Ama ayni zamanda buna cok da hazirlikliyim. Herkes herkesi her an aldatabilir. Paranoya derecesinde supheci davranmamak gerekiyor. Realist de olmak lazim...

* İnsan bir iliskide aradigini bulamiyorsa, aliskanliga donustuyse ya da baska birine asik olduysa aldatabilir. Ama bu sirada esinden de vazgecmek istemiyorsa cok esliligi de secebilir. Biri yeni aski, digeri de esi... Erkeklerin kandirilmasi cok kolay. Erkeklerin zayif noktalarini hepimiz biliyoruz. Bazi kacamaklar onlar icin aldatma bile sayilmiyor. Kadinlar ise duygusallik ariyor.

* Aldatildigima eminim! Tek eslilige inanmiyorum. Ama ben tek esliligi tercih ediyorum. Hic kimsenin

dogasinda tek eslilik yok. Bir insanin hayati boyunca farkli sevgilileri oluyorsa ya da tanistigi ilk kisi ile evlenmiyorsa zaten bu tek esli olmadigini ve baskasini sevebildigini gosterir. Sadece penguenler tek eslidir.

* Benim icin en onemli sey erkek arkadasimin durust olmasi. Aldatirsa 'affedebilir miyim' bilmiyorum. Saygi duyarim, belki kabul edebilecegim bir sey olabilir ama onemli olan soylemesi. Soylemiyorsa cok farkli davranirim.

Cemre

* Hic kimse bana olgun bir kadin gibi davranmiyor. Bana her an her seyi yapabilecek bir deli gibi davraniyorlar. Halbuki bu kadar deli degilim.

* Çekimlerde "Biraz daha seksi olmaya calis" dedikleri zaman olgun bir kadin olmusum diyebilirim. Şu anda bana "Biraz daha seksi bakmalisin" deniliyorsa anliyorum ki, daha olgun bir kadin olamamisim. Ama genel anlamda buyudum, buyuyorum.

* Kadin oldugumu hissettigim zaman isime devam ediyor olacagim. Farkli bir konsepte burunup yine 'Hepsi' olarak devam edecegiz. Mutlaka cocugum olmasini da istiyorum. Kadin oldugumda iyi bir ailem de olacak. Hep bunun hayalini kuruyorum.

* Annemin kucagina 40 yasima geldigimde de oturmak isterim. Kac yasinda olursam olayim her zaman annemden bu ilgiyi bekleyecegim. Mutlaka sevdigim insanlar benimle ilgilenmeli.

* Duygusal olarak cok kuvvetli gorunurum ama icimin parcalandigi zamanlar olur. Disariya hic oyle gorunmem.

Yasemin

* Son olarak 16 ay once asik oldum. İlk goruste ask diye bir sey olmadi. Hatta ondan nefret etmistim. Yumurtayi hic sevmedigim halde yumurta ile ilgili bir espri yapmisti bana... Onu tanidikca dis gorunusun degil, ic guzelligin onemli oldugunu anladim. Eskiden bir erkegin cok yakisikli olmasi benim icin onemliydi. Şimdi sadece insan olsun yeter. Tecrubelerimden cok sey ogrendim.

* Zor bir isim var ve o da bana ayak uydurmasi gerektigini kabul ediyor. Bu bile benim icin onemli. Destek olunca her sey daha kolay oluyor. Seni her turlu kabul eden ve her zaman yaninda olan bir adamla berabersen gercek aski yasiyorsun demektir.

* İlk aylarda ayaklarim yerden kesildi. Sonra 'dur ne yapiyorsun bir isin var senin' dedim... 1-2 ay sonra her sey duzene girdi. Her gun gorusuyoruz ama bulusmadan once hâlâ benim karnim agriyor.

* Bir erkegin ses tonu beni etkileyebilir. Çogu erkek temizligine ve bakimina ozen gostermiyor. Ellerine, yuzune ve dislerine dikkat etmeyen bir erkekle asla beraber olamam. İyi bir aile yasaminin olmasini isterim. Ne surekli gece kuluplerine gidip eglensin ne de asosyal olsun. İkisinin dengesini kurmasi cok onemli. Onun yaninda kendimi guvende hissetmem icin duzenli bir hayatinin olmasi lazim.

* O beni aldatirsa ya da ben onu aldatirsam iliskimiz biter. Ama ikimizin de boyle bir olayla karsilasacagimizi sanmiyorum. O guveni bana verdi. Yaptigi her seyden haberim oluyor.
hepsici
Hepsi Sever
Hepsi Sever
hepsici

Kalp Puanı :
hepsi kızlarının şikayetleri Left_bar_bleue10 / 10010 / 100hepsi kızlarının şikayetleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: hepsi kızlarının şikayetleri   hepsi kızlarının şikayetleri Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 12:46 pm

saol
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi kızlarının şikayetleri   hepsi kızlarının şikayetleri Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 1:45 pm

rica ederimm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yoshyim
Co-Admin
Co-Admin
Yoshyim

Kadın
Ruh Halim : hepsi kızlarının şikayetleri Melekgibitj6
Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi kızlarının şikayetleri   hepsi kızlarının şikayetleri Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 2:29 pm

tşklerrr
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi kızlarının şikayetleri   hepsi kızlarının şikayetleri Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 2:46 pm

rica ederimmmm
Oğuzhan-Yıldız
Hepsi Sever
Hepsi Sever
Oğuzhan-Yıldız

Erkek
Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi kızlarının şikayetleri   hepsi kızlarının şikayetleri Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 5:18 pm

saoll
burcu_hepsim
Hepsi Düşkünü
Hepsi Düşkünü
burcu_hepsim

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi kızlarının şikayetleri   hepsi kızlarının şikayetleri Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 5:36 pm

rica ederimmmmm'!!!!
elifffff
Hepsi Hayranı
Hepsi Hayranı

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi kızlarının şikayetleri   hepsi kızlarının şikayetleri Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 5:41 pm

tşk cnmm
Cornelia
Hepsici
Hepsici
Cornelia

Kalp Puanı :

MesajKonu: Geri: hepsi kızlarının şikayetleri   hepsi kızlarının şikayetleri Icon_minitimePerş. Ekim 04, 2007 6:20 pm

tşklrrrr

hepsi kızlarının şikayetleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi.......................
» hepsi 1
» hepsi resimleri